اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۵۲
Background image

‎د کورنيو چارو وزارت مشرتابه په يوه ځانګړې غونډه کې د روږدو د ۵۰۰۰ بستريز ملاتړي( حمايوي) او روزنيز مرکز پرانيسته وکړه

‎په دې پرانيسته کې د اسلامي امارت  رياست الوزرا مرستيال " مولوي عبدالسلام حنفي" د هندوستان، ترکيې، روسيې او څو نورو هېوادونو استازو او ديپلوماتانو ګډون کړی و.
‎په دې سربېره، په ياده. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۹
Background image

۳۷ تن را در پیوند به جرایم جنایی از مرکز و ولایات کشور بازداشت شدند.

این افراد در پیوند به سرقت، قتل، فرار از منزل و فساد اخلاقی از ولایت های کابل، بغلان، ننگرهار، بلخ، غور، هرات، غزنی، تخار، جوزجان، نیمروز، پکتیا و فراه بازداشت شدند.
نیروهای پولیس ۹ تن. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۷
Background image

منسوبین پولیس مبارزه با جرایم جنایی ۲۹ تن را در پیوند به انجام جرمهای جنایی از چندین ولایت کشور بازداشت نمودند.

این افراد، در پیوند به سرقت، قتل، ضرب شتم و فساد اخلاقی از ولایت های کندز، بلخ، تخار، فراه، پکتیا، هرات، سمنگان و غور بازداشت شدند.
پولیس مبارزه با جرایم جنایی فرماندهی امنیه ولایت بلخ. . .

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۹ - ۱۱:۱۰
Background image

نیروهای امنیتی ۳۷ تن را در پیوند به انجام جرمهای جنایی از ۹ ولایت کشور بازداشت نمودند. 

نیروهای امنیتی قوماندانی امنیه ولایت بلخ پنج تن را در پیوند به دزدی، چهارتن را در پیوند به فساد اخلاقی و یک تن دیگر را در پیوند به قتل همراه با یک عراده موتر سرقت شده، یک میل سلاح و. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۱۲:۲۱
Background image

۳۲ تن در پیوند به انجام جرایم جنایی از مرکز و ولایات کشور از سوی نیروهای پولیس بازداشت شدند

افراد بازداشت شده در پیوند به دزدی، قتل و فساد اخلاقی از ولایت های کابل، کندهار، کنر، فراه، غزنی، خوست، هرات، بدخشان، تخار، جوزجان، پروان و ارزگان بازداشت شدند.
نیروهای قوماندانی امنیه. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۱۳:۶
Background image

۴۰ تن در پیوند به سرقت، در گیری مسلحانه و حمل سلاح غیر قانونی از ولایت های کابل، تخار، لغمان، کندز، هرات، بدخشان، فراه و دایکندی بازداشت شدند. 

منسوبین پولیس قوماندانی امنیه ولایت کابل ۱۳ تن از دزدان حرفه ای را که مبلغ ۵۰ هزار دالر امریکایی یک تجار را به سرقت برده بودند طی یک عملیات هدف مند، از مربوطات ناحیه یازدهم شهر کابل. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۳ - ۱۳:۲
Background image

۲۴ تن را در پیوند به قاچاق و فروش مواد مخدر دستگیر شدند

طی بیست و چهار ساعت گذشته پولیس مبارزه با مواد مخدر در ولایت های ننگرهار،هرات،بامیان، پروان، فراه،خوست و دایکندی ۲۴تن را در پیوند به قاچاق و فروش مواد مخدر بازداشت و یک جریب زمین را از. . .

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱ - ۱۵:۰
Background image

۸ تن در پیوند به تولید و قاچاق مواد مخدر از سوی نیرو های پولیس دستگیر شدند

پولیس مبارزه با مواد مخدر در ولایت های فراه، پروان، تخار،بدخشان  و فاریاب ۸جریب زمین را از کشت کوکنار پاکسازی، یک کارخانه تولید مشروبات الکولی را کشف و ۹تن  را در پیوند به قاچاق و فروش. . .

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰
Background image

۲۷ تن را در پیوند به سرقت، قتل، قمار و استفاده از مشروبات الکولی از ولایت های قندهار، بغلان، پکتیا، هرات، بلخ و لغمان بازداشت شدند.

منسوبین مبارزه با جرایم جنایی فرماندهی امنیه ولایت قندهار یک باند هشت نفری از سارقان حرفوی را که دست به سرقت وسایط و دکان ها در مربوطات شهر قندهار میزدند از ناحیه دوازدهم این شهر. . .

Pagination