اطلاعیه ریاست پاسپورت

moi-af
ktgq1

قابل توجه هموطنان گرامی؛
اخیرا برخی از افراد فرصت‌طلب و کاذب در شبکه های اجتماعي بنام شماری از ادارات رسمی حساب های مستعار ایجاد نموده اند تا بتوانند از این طریق با تبلیغات سوء و نشرات منفی افکارعامه را مغشوش نمایند.
منجمله؛ حساب مستعاری در شبکه تویتر بنام "د ۱.۱.۱ د پاسپورت عمومی ریاست" از سوی این افراد فرصت طلب ایجاد و از این طریق تبلیغات کاذب و منفی را به‌راه انداخته اند.  فرد فرصت طلب در صفحه متذکره  نوشته است که نظر  به تصمیم رهبری وزارت امورداخله قیمت تعرفه های پاسپورت افزایش داده شده است.
این موضوع قطعاَ حقیقت ندارد و هیچ‌گونه تغییراتی در قیمت تعرفه های پاسپورت به وجود نیامده است. 
تبلیغات منفی و مغشوش سازی افکار عامه مطابق به قانون جرم است و در صورت شناسایی با عامیلین آن برخورد جدی صورت خواهد گرفت. به نیروهای کشفی هدایت داده شده است تا چنین افرادی که با تبلیغات کاذب و منفی شان همواره در تلاش خدشه‌دار ساختن افکار عامه هستند را شناسایی و فوراَ بازداشت نمایند.
اداره عمومی مرکزی پاسپورت از متقاضیان میخواهد که فریب چنین افراد کاذب و فرصت طلب را نخورند.
 قیمت پول تعرفه پاسپورت های عادی مطابق به گذشته، برای افراد بالاتر از سن ۱۵ سال، با اعتبار میعاد ۱۰ سال، به شمول پول سره میاشت و پُسته خانه مبلغ ۱۰۴۰۰ افغانی، و برای افراد زیر سن ۱۵ سال، پاسپورت‌های عادی با اعتبار ۵ ساله، قیمت مجموعی به شمول پول سره میاشت و پُسته‌خانه، مبلغ ۳۶۵۰ افغانی معین گردیده است.

آخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۴
Background image

اطلاعیه ریاست عمومی پولیس ترافیک!

همانطور که مشخص است در تعدادی از چهار راهی های شهر کابل چراغ های برقی روشن شده و عملآ مورد استفاده قرار می گیرد.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۸/۲۶ - ۱۱:۴۳
Background image

ابلاغیه ریاست عمومی رسیده گی به حوادث و اطفائیه

هموطنان عزیز به منظور حفظ جان، مال و دارایی های شخصی و عامه دستورالعمل ذیل را جدآ در نظر بگیرید:

دوشنبه ۱۴۰۱/۸/۲۳ - ۱۱:۱۵
Background image

اطلاعیهٔ اکادمی پولیس

به اطلاع انعده افسران وزارت امورداخله  که علاقمند و خواهان شمولیت در رشته های ( پالیسی و اداره عامهٔ و حقوق جزا و جرم شناسی) برنامهٔ " ماستری " اکا

بازگشت به اطلاعیه ها