اطلاعیه ریاست عمومی پاسپورت

moi-af
sdf


ریاست عمومی پاسپورت از متقاضیان که از طریق آنلاین ثبت نام نموده خواهشمند است که مطابق به تاریخ درج شده در فورم های شان، به ریاست پاسپورت مراجعه نمایند.
برای آنعده متقاضیانی‌که قبلآ روز و تاریخ مراجعه از طریق فورم آنلاین داده شده بود و تا اکنون به اداره مرکزی پاسپورت مراجعه نکرده اند، رسانیده میشود که سر از فردا الی تاریخ 16 سرطان وقت داده شده است که جهت بایومتریک و سایر پروسه کاری شان، به ریاست پاسپورت مراجعه نموده تا پاسپورت های خویش را اخذ نمایند. در صورت عدم مراجعه چنین متقاضی الی تاریخ تعین شده، پاسپورت های شان اجرا نمی‌گردد.
بعد از این برای متقاضیانی که در فورم شان تاریخ مراجعه به ریاست پاسپورت، مشخص گردیده است  مکلف هستند در تاریخ معینه به اداره مرکزی پاسپورت مراجعه نمایند. به دلیل ازدحام زیاد در سیستم آنلاین و نیز رسیدگی به موقع به درخواست ها از این طریق، اگر فرد متقاضی در تاریخ معینه به ریاست پاسپورت مراجعه نکند، پس از گذشت سه روز از سیستم حذف و نوبت به متقاضی بعدی داده خواهد شد. این اصول پس از 16 سرطان تطبیق خواهد شد.

مطبوعاتي اعلامیې

پنجشنبه ۱۴۰۱/۸/۲۶ - ۱۱:۴۳
Background image

د لاسرسي او اطفايې لوی ریاست خبرتیا

ګرانو هېوادوالو د ځان او مال ساتنې لپاره لاندې سپارښتنې په پام کې  ونیسئ:

دوشنبه ۱۴۰۱/۸/۲۳ - ۱۱:۱۵
Background image

د پولیسو اکاډمۍ خبرتیا

د کورنیو چارو و زارت هغه شمير ښاغلو افسرانو ته چې د پولیسو اکاډمۍ د ماسټرۍ پروګرام د (عامه ادارې او پالیسۍ او جرم او د جزا حقوقو او جرم پېژندنې) په

Back to announcements