تفاهم‌نامه همکاری در جهت سهولت سازی توزیع پاسپورت برای حجاج، میان ادارات پاسپورت و حج و اوقاف، به امضا رسید

moi-af
sd

سه شنبه، ۲۰ ثور ۱۴۰۱
ریاست عمومی پاسپورت به هدف سهولت سازی در روند ارایه خدمات پاسپورت برای حجاج محترم، تفاهم‌نامه همکاری را با اداره حج و اوقاف امضا نمود.
بر اساس این تفاهم‌نامه سهولت های بیشتر در زمینه دریافت پاسپورت برای کسانی که قصد فریضه حج را در سال جاری دارند، به وجود آمده است.
الحاج مولوی عبدالحکیم حمدی، رئیس عمومی پاسپورت وزارت امورداخله گفت که به منظور ایجاد سهولت در روند توزیع پاسپورت، برای کسانیکه قصد ادای فریضه حج را در سال جاری دارند، این تفاهم‌نامه را با اداره حج و اوقاف امضا نمود.
مولوی حمدی افزود که، اعزام تیم های سیار از اداره مرکزی پاسپورت جهت ارایه خدمات به مراکز تجمعات حجاج در کابل و همچنان فراهم نمودن سهولت ها در جهت توزیع پاسپورت در مراکز ولایات کشور برای حجاج محترم، از جمله مواردی است که در این تفاهمنامه به امضا رسیده است. 
در همین حال اداره حج و اوقاف مکلف گردید شهرت تمام افرادی که جهت ادای فریضه حج ثبت و راجستر آن اداره گردیده اند را با ریاست عمومی پاسپورت شریک نمایند، تا مطابق به آن اقدامات عملی از سوی این اداره روی دست گرفته شود.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۴۰۳/۲/۶ - ۱۱:۵۲
Background image

اطلاعیه 

به اطلاع عموم هموطنان ما رسانیده میشود، آنعده اشخاصی که در جریان اداره قبلی ، وسایط شان بخاطر حوادث ترافیکی و یا انجام اعمال غیر قانونی دیگر متوقف

شنبه ۱۴۰۳/۱/۴ - ۱۱:۲۲
Background image

اعلامیه وزارت امور داخله در پیوند به رویداد امنیتی در ولایت کندهار

ساعت ۸:۳۰ هشت و سی دقیقه صبح امروز یک فرد مهاجم خودرا در مقابل کابل بانک در ساحه حوزه اول امنیتی شهر کندهار منفجر میدهد که به اثر این رویداد با تاس

دوشنبه ۱۴۰۳/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۴
Background image

پیام تسلیت وزارت امور داخله پیرامون حادثه ترافیکی در شاهراه هرات- کندهار

با تاسف که به اثر حادثه ترافیکی صبح امروز در شاهراه هرات-کندهار تعدادی از هموطنان شهید و تعدادی زخمی شده اند.

بازگشت به اطلاعیه ها