اطلاعیه ریاست عمومی پاسپورت

moi-af
jfh

ریاست عمومی پاسپورت در نظر دارد که بخاطر بهبود روند عرضه خدمات و تسریع بخشیدن مراحل کاری مراجعین محترم، یک‌سلسله تغیرات مثبت در سیستم های تخنیکی و تجهیزاتی این اداره بیاورد.
از اینکه همه روزه چهار الی پنج هزار جلد پاسپوت برای متقاضیان محترم در اداره مرکزی پاسپورت چاپ و توزیع میگردد، ماشین های چاپ و سایر وسایل تخنیکی به مرور زمان کارایی شان را از دست داده و نیاز به ترمیم و یا تبدیل پیدا میکنند.
تکمیل کار این پروسه مدتی زمان‌گیر بوده و نیاز دانسته می‌شود که عرضه خدمات پاسپورت الی تکمیل آن متوقف میگردد.
به اطلاع عموم متقاضیان محترم پاسپورت رسانیده میشود که الی تکمیل کار تیم های تخنیکی و ترمیم وسایل و تجهیزات متذکره، روند توزیع پاسپورت سر از تاریخ ۱۶ میزان بطور عموم متوقف میگردد.
 بناءً از مراجعین محترم خواهشمندیم که الی اطلاعیه بعدی که از طریق سایت های خبری وزارت امور داخله و ریاست عمومی پاسپورت به نشر خواهد رسید، به ریاست عمومی پاسپورت مراجعه ننمایند.

آخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۴۰۲/۲/۱۶ - ۱۰:۰
Background image

اطلاعیه


قابل توجه عموم مالکین وسایط شخصی باقی دار و فاقد اسناد!

دوشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۴ - ۱۰:۴۱
Background image

اطلاعیه! 

به اساس فرمان ۵۱۹امیر المومنین حفظه الله و جلسه ی ۳۱ مورخ ۱۴۰۲/۱/۱۳رهبری وزارت امور داخله گشت و گذار وسایط دارای شیشه های سیاه و تمامی وسایطی استیک

یکشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۳ - ۱۱:۶
Background image

اطلاعیه وزارت امور داخله

به منظور تثبیت و شناسایی افراد مسلح غیرمسول و اشخاص استفاده جو، فرصت طلب و تدابیر بهتر امنیتی کشفی و اوپراتیفی در سطح کشور لازم دانسته می شود تا عم

بازگشت به اطلاعیه ها