اطلاعیه ریاست عمومی پاسپورت

moi-af
lll

ریاست عمومی پاسپورت اخیراً سهولت های لازم را در روند عرضه خدمات برای تجار ملی به میان آورده است.
به منظور جلوگیری از ضیاع وقت و عدم سرگردانی تجار ملی برای بدست آوردن پاسپورت، ریاست پاسپورت مصمم بران شد که یک سلسله سهولت های لازم را در زمینه صدور پاسپورت برای آنان روی دست گیرد. 
بدین ملحوظ ریاست عمومی پاسپورت در تفاهم‌ با مسوولین وزارت محترم صنعت و تجارت، نمایندگی خویش را در رياست ثبت مرکزی و ملکيت های فکری این وزارت ایجاد کرد و نمایندگی متذکره اکنون به فعالیت ارائه خدمات پاسپورت برای تجار ملی آغاز نموده است.
ریاست عمومی پاسپورت به اطلاع تجار و کسبه کاران محترم می‌رساند که پس از این جهت در خواست پاسپورت تجارتی و یا تمدید آن ، به نمایندگی ریاست پاسپورت مستقر در رياست ثبت مرکزي و ملکيت های فکری که مقر آن در ناحیه هشتم شهر کابل میباشد، تشریف برده و پاسپورت شان را بدون ضیاع وقت از طریق اين نمایندگی بدست بیاورند.
جواز فعالیت و تذکره تابعیت اصل و کاپی، عکس به سایز مخصوص پاسپورت و همچنان تاییدی جواز فعالیت شان توسط اداره مربوطه  ضروری میباشد و متقاضی محترم در وقت مراجعه آنان را با خود داشته باشد.

مطبوعاتي اعلامیې

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۹ - ۱۱:۲۵
Background image

خبرتیا!

په پام کې ده، چې د ټرافیک پولیسو لوی ریاست د سړک سر ټرافیک پرسونل برخه کې یو شمېر کسان نوي په دندو وګوماري.

یکشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۹ - ۱۱:۲۵
Background image
دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۱۳ - ۱۲:۵۵
Background image

خبرتیا

کورنیو چارو وزارت ته د کابل ګمرک د هغو ۴۴ پلیټ لرونکو وسایطو د راپور پر بنسټ، چې پخوا ورک شوي وو او د کابل، هرات، بلخ او پکتیا پلیټونه یې لرل او او

Back to announcements