اطلاعیه ریاست عمومی پاسپورت پیرامون توزیع پاسپورت مثنی

moi-af
mc

اطلاعیه ریاست عمومی پاسپورت پیرامون توزیع پاسپورت مثنی
چهار شنبه، 5 محرم، 1444
ریاست عمومی پاسپورت به اطلاع آنعده از کسانی‌که پاسپورت‌های شان مفقود، حریق و یا تخریب میگردد، میرساند که، برای بدست آوردن پاسپورت مثنی از طریق آنلاین ثبت نام نمایند.
طوری‌که بررسی‌های مسوولین بخش‌های مربوطه این اداره نشان میدهد، دارنده‌گان برخی از پاسپورت‌های که میعاد تاریخ شان تکمیل گردیده و میخواهند آن را تجدید نمایند، به بهانه این‌که پاسپورت شان مفقود، حریق و یا تخریب گردیده به ریاست پاسپورت مراجعه میکنند و بطور فوق العاده پاسپورت جدید اخذ می‌نمایند.
 عملکرد چنین افراد سبب ضیاع وقت کارمندان خدماتی میشود و از سوی هم  حق‌تلفی برای سایر متقاضیانی‌که از طریق آنلاین ثبت نام نموده اند، می‌گردد.
بناءً به منظور جلوگیری از حق‌تلفی در نوبت سایر متقاضیان، پس از تاریخ 12 اسد سال جاری، متقاضیان پاسپورت‌های مفقودی، حریق و تخریب نیز لازم است که از طریق آنلاین ثبت نام نمایند و در تاریخ که سیستم برای شان مشخص مینماید، در آن تاریخ جهت اخذ پاسپورت مثنی به این اداره مراجعه نمایند.

مطبوعاتي اعلامیې

پنجشنبه ۱۴۰۱/۸/۲۶ - ۱۱:۴۳
Background image

د لاسرسي او اطفايې لوی ریاست خبرتیا

ګرانو هېوادوالو د ځان او مال ساتنې لپاره لاندې سپارښتنې په پام کې  ونیسئ:

دوشنبه ۱۴۰۱/۸/۲۳ - ۱۱:۱۵
Background image

د پولیسو اکاډمۍ خبرتیا

د کورنیو چارو و زارت هغه شمير ښاغلو افسرانو ته چې د پولیسو اکاډمۍ د ماسټرۍ پروګرام د (عامه ادارې او پالیسۍ او جرم او د جزا حقوقو او جرم پېژندنې) په

Back to announcements