۳۷ تن را در پیوند به جرایم جنایی از مرکز و ولایات کشور بازداشت شدند.

moi-af
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۹
dfgdfg

این افراد در پیوند به سرقت، قتل، فرار از منزل و فساد اخلاقی از ولایت های کابل، بغلان، ننگرهار، بلخ، غور، هرات، غزنی، تخار، جوزجان، نیمروز، پکتیا و فراه بازداشت شدند.
نیروهای پولیس ۹ تن را در پیوند به سرقت مسلحانه از شهر کابل و چهار سارق دیگر را از مربوطات ولایت بغلان بازداشت نموده اند.
در همین حال، سه تن در پیوند به سرقت و اخلال نظم عامه از ولایت بلخ چهار سارق از ولایت ننگرهار و یک تن دیگر در پیوند به سرقت لوازم خانه از شهر فراه توسط پولیس مبارزه با جرایم جنایی ولایات متذکره بازداشت شده اند.
از سوی هم، پولیس ملی در چندین عملیات جداگانه دو تن را در پیوند به دزدی و اغتشاش از ولایت نیمزوز، چهار تن را در پیوند به فساد اخلاقی از ولسوالی تیوره ولایت غور و دو سارق دیگر را از مربوطات ناحیه چهارم شهر هرات بازداشت کرده اند.
همچنان، یک سارق و یک تن دیگر در پیوند به فساد اخلاقی از مرکز و ولسوالی دهیک ولایت غزنی، دو تن در پیوند به فرار از منزل از ولسوالی ینگی قلعه ولایت تخار، یک سارق از پکتیا و سه تن دیگر در پیوند به فساد اخلاقی از مربوطات شهر شبرغان مرکز ولایت جوزجان طی عملیات های جداگانه نیروهای امنیتی بازداشت شده اند.