منسوبین پولیس مبارزه با جرایم جنایی ۲۹ تن را در پیوند به انجام جرمهای جنایی از چندین ولایت کشور بازداشت نمودند.

moi-af
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۷
sdf

این افراد، در پیوند به سرقت، قتل، ضرب شتم و فساد اخلاقی از ولایت های کندز، بلخ، تخار، فراه، پکتیا، هرات، سمنگان و غور بازداشت شدند.
پولیس مبارزه با جرایم جنایی فرماندهی امنیه ولایت بلخ پنج تن را در پیوند به سرقت ۷۰ هزار پول افغانی از مربوطا شهر مزار شریف بازداشت نموده اند.
در همین حال، هفت تن در پیوند به سرقت و دیگر جرایم جنایی طی چندین عملیات جداگانه از مربوطات نواحی اول و پنجم شهرگردیز مرکز ولایت پکتیا از سوی نیروهای امنیتی قوماندانی امنیه این ولایت بازداشت شده اند.
از سوی هم، نیروهای امنیتی دو تن را در پیوند به ضرب وشتم، سه تن را در پیوند به فساد اخلاقی و یک سارق را از ناحیه هشتم شهر مزارشریف و همچنان دو تن را در پیوند به قتل و دو تن دیگر را در پیوند به فساد اخلاقی از مربوطات  ولایت تخار بازداشت نموده اند.
در یک خبر دیگر، دو تن در پیوند به قتل و یک سارق از ولایت فراه، دو سارق از ولایت هرات و یک تن دیگر در پیوند به قتل از ولسوالی پسابند ولایت سمنگان طی چندین عملیات جداگانه توسط منسوبین پولیس ولایات متذکره بازداشت گردیده اند.
همچنان، نیروهای مبارزه با جرایم جنایی طی عملیات های جداگانه دو عراده وسایط سرقت را نیز از مربوطات ولایت های کابل و هرات کشف و ضبظ نموده اند.