اعلامیه مطبوعاتی

jamil-moi
7

به منظور ایجاد اصلاحات بنیادی در وزارت امور داخله و جلوگیری از موجودیت پولیس خیالی در این نهاد، سیستم جدید پرداخت معاشات پرسونل پولیس ملی آپس (APPS) ایجاد شده است. این سیستم جهت نظارت و بررسی موجودی منابع بشری، بهبود سوابق اسنادی منسوبین پولیس، رسیدگی بهتر به نیروهای پولیس ملی و کاهش فساد در این سکتور حیاتی می‌باشد. سیستم موجودی منابع بشری به مسوولین قدمه بالا در پولیس ملی کمک می‌کند تا آنها تعداد مشخص و کافی پرسونل پولیس را در ساحات زیر کنترول خود برای تأمین امنیت، تنفیذ قانون و تأمین نظم و امن عامه در اختیار داشته باشند. همچنان تطبیق کامل این برنامه وزارت امور داخله را قادر می‌سازد تا پولیس ملی در تمامی نقاط کشور به گونه مستمر معاش خود را در زمان مناسب دریافت کنند.
تیم های موجودی منابع بشری وزارت امور داخله در جریان سال روان به تمامی ولایات کشور فرستاده شده‌اند که در حال حاضر به استثنای چند ولسوالی کار ثبت 90 درصد پرسونل در ولایت‌ها و ولسوالی ها به پایه اکمال رسیده است.
تیم های موظف موجودی منابع بشری اسنادی را که قبل در مورد پرسونل وجود دارد، نظارت و تأیید می‌کنند. هنگامی که این اسناد تأیید شد، مرحله پردازش اطلاعات تازه آغاز می‌شود. اگر فردی قبلاً وارد سیستم نشده باشد، اولاً بایومتریک و سپس ثبت سیستم می‌شود و اگر فرد از پیش داخل سیستم باشد، حضور دوباره او در سیستم تأیید می‌شود. در کنار آن معاشات تمام منسوبین ثبت شده در سیستم آپس به حساب شان انتقال می‌یابد و کسانی که معاشات برج سرطان شان را دریافت نکرده‌اند به زود ترین فرصت معاشات آنها نیز اجرا می‌شود.
توقع می‌رود با تکمیل شدن این پروسه، اجرای معاشات و رسیدگی به نیازمندی های تشکیلاتی پولیس ملی به اسرع وقت صورت گیرد.

آخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۳۷
Background image

اطلاعیه وزارت امور داخله 

ریاست حمایت و وارسی از پولیس، به منظور رسیده گی به امور کاری، تسهیل طی مراحل اسناد، پرداخت حقوق، امتیازات و کمک‌ها برای

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۹ - ۱۲:۵۷
Background image

اعلامیه مطبوعاتی وزارت امور داخله در پیوند به حمله تروریستی بالای کاروان موترهای محترم امرالله صالح معاون اول ریاست جمهوری

وزارت امورداخله جمهوری اسلامی افغانستان، حمله تروریستی امروز در منطقه چهارراهی "تایمنی" مربوطات حوزه چهارم شهر کابل را ک

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۷ - ۱۲:۵۶
Background image

اعلامیه کمیسیون برگزاری مراسم بزرگداشت از هفته شهید

کمیسیون برگزاری مراسم بزرگداشت از هفته شهید، فرا رسیدن هفته شهید به خصوص نزدهمین سالگرد شهادت قهرمان ملی و نهمین سالگرد

بازگشت به اطلاعیه ها